SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gökhan Gönül’e karşı Oğuzhan misillemesi!

Sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Gökhan, Mehmet Topal ve Caner için ortaya atılan “Beşiktaş” iddialarına kayıtsız kalmayan taraftarlar, Oğuzhan misillemesi ile sosyal medyayı birbirine kattı.

Güncellenme: 08:38, 29/03/2016
Gökhan Gönül’e karşı Oğuzhan misillemesi!

Fenerbahçe’de sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Gökhan Gönül, Mehmet Topal ve Caner Erkin için sürekli olarak “Beşiktaş’a imza atacaklar” şeklinde haberlerin yapılması üzerine sarı-lacivertli taraftarlar, yaptığı misilleme ile düne damgasını vurdu. Taraftarlar twitter hesaplarından Oğuzhan Özyakup’u takibe aldı, Fenerbahçe taraftar siteleri ise “Oğuzhan Özyakup Fenerbahçe’de faydalı olur mu?”

anketi başlattı bu da yetmedi, “Sadece bekleyin ve görün” diyerek “13 Haziran 2016” hashtag’i açıldı. Oğuzhan’ın, Arsenal’de birlikte forma giydiği Van Persie ile İstanbul’da yediği akşam yemeğinin fotoğrafının yanı sıra, milli futbolcunun kampta Ozan Tufan ile çektirdiği fotoğraf da iddiayı güçlendirmek için görsel olarak kullanıldı. Beşiktaş taraftarı, “Oğuzhan’ın formasını Kartal Yuvaları’ndan alabilirsiniz” diye konuya dahil olunca, sosyal medya şenlendi.

Fenerbahçe yönetimi, konuyla ilgili bilgisi olmadığını ve Oğuzhan için bir transfer girişiminde bulunmadıklarını belirtti.