SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Diego Ribas Dubai’de yolunu yapıyor

F.Bahçe’nin Brezilyalı yıldızının, milli arada Dubai’de bir takımla temasta olduğu iddia edildi. Pereira önümüzdeki sezon onu düşünmüyor

Güncellenme: 08:51, 29/03/2016
Diego Ribas Dubai’de yolunu yapıyor

Kanarya’ya büyük umutlarla gelen Diego Ribas, takıma beklenilen katkıyı bir türlü verememişti. Bu sezon da oynadığı futbolla vasatı pek aşamayan Brezilyalı yıldızın, Fenerbahçe’deki geleceği belirsiz. Takımın en pahalı isimleri arasında yer alan ancak performansı kazancıyla ters orantılı olan 31 yaşındaki futbolcu, milli arada verilen 3 günlük izinde soluğu popüler turizm merkezli Dubai’de aldı. Diego burada eşi ve çocuklarıyla birlikte hem dinlendi hem de iş görüşmesi yaptı!

Para ederken satılmalı

Diego, Dubai’nin lüks oteli Burj Al Arab’da kaldı. İddialara göre Ribas ailesinin tüm masraflarını şehrin önemli takımlarından biri karşıladı. Bu takımın Brezilyalı oyuncuyu gelecek sezon kendilerinde forma giymesi için ikna etmeye çalıştığı bu sebeple de bu hamleyi yaptığı bildirildi. Sarı-lacivertlilerde teknik direktör Vitor Pereira önümüzdeki sezon takımın başında kalması halinde Diego Ribas’ı kadrosunda düşünmüyor. Kanarya da sözleşmesinin son senesine girmeye hazırlanan 31 yaşındaki tecrübeli futbolcusunu, talibi varken yüksek fiyata satmayı hedefliyor.