SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Daha hiçbir şey bitmiş değil”

Eskişehirspor takım kaptanı Sezgin Coşkun, "Çok önemli haftalara giriyoruz ve bu maçlar kaderimizi belirleyecek. Daha hiçbir şey bitmiş değil" dedi.

Güncellenme: 22:52, 29/03/2016
“Daha hiçbir şey bitmiş değil”

Eskişehirspor’da bu hafta kendi sahasında oynayacağı Galatasaray maçını hazırlıkları sürüyor. Vali Henefi Demirkol Tesisleri’nde teknik direktör Samet Aybaba gözetiminde antrenman yapan Eskişehirsporlu futbolcular galibiyetten başka şey düşünmediklerini belirtti. Takım Kaptanı Sezgin Coşkun da, Galatasaray maçından başlayarak galibiyet serisi yakalamayı hedeflediklerini söyledi.

Coşkun şöyle konuştu:

“Telafisi olmayan maçlar başladı. Durumumuza baktığınız zaman her maçı final havasında oynuyoruz. Bu da bizde ister istemez stres ve sıkıntı yapıyor. Maçlara kazanmak için çıkıyoruz, kazanmak için bir şeyler yapıyoruz ama bir de kaybetme korkusu var. Bu da istediğimiz oyunu sergilememizde sıkıntı çıkarıyor. Şimdi önümüzde Galatasaray maçı var. İçeride 4 maç oynayacağız. Ligde kalma umudumuzun artması için 4’te 4 yapmamız lazım. Her şey elimizde, kendi ipimizi kendimiz kesebiliriz. Bunun bilincindeyiz. Bizim haricimizde şehirdeki herkesin kenetlenmesi lazım. Çünkü çok önemli haftalara giriyoruz ve bu maçlar kaderimizi belirleyecek. Daha hiçbir şey bitmiş değil. İyi bir sonuç aldığımız takdirde İnşallah ligde kalacağız. Galatasaray maçıyla başlayıp, önümüzdeki maçlarda da galibiyetler almak istiyoruz.”

Yayınlanma Tarihi:20:15,