SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İlk periyoda iki takımda hızlı başladı. Rakibinin hücumda kaybettiği topları iyi değerlendiren Galatasaray, Micov, Green ve Lasme ile sayılar buldu. Konuk ekip periyodun ilk 5 dakikasını 15-8 önde geçti. Torku Konyaspor ise Bremer, Plisnic ve Mullens ile karşılık verdi. Galatasaray Odeabank James, Göksenin ve Mc Collum’un sayılarıyla ilk periyodu 26-17 önde tamamladı.

İkinci periyoda Galatasaray Odeabank hızlı başladı. Mc Collum, Köksel ve Göksenin ile sayılar bulan konuk ekip, periyodun ilk 6’ıncı dakikasında aradaki farkı 14’e çıkardı. 25-39. Torku Konyaspor’a boyalı alanda fırsat tanımayan Galatasaray Odeabank periyodu 47-33 önde bitirdi.

Üçüncü periyoda iki takımda hücumla başladı. Torku Konyaspor’un savunmasını geçen Galataaray Odeabank Green, Lasme ve Micov’la sayılar buldu. Ev sahibi ise Jefferson ve Bremer ile sayılar buldu. Konuk ekip periyodun 5’inci dakikasında aradaki farkı 14’e çıkardı. 53-39 Torku Konyaspor’da Jefferson, Pastal ve Bremer ile sayılar buldu. Periyot Galatasaray Odeabank’ın 60-51 üstünlüğü ile bitti.

Final periyoduna Torku Konyaspor hızlı başladı. Galatasaray Odeabank’ın top kayıplarıyla pota altında kendini gösteren ev sahibi bitime 8 dakika kala aradaki farkı 7’ye indirdi.58-63 Galatasaray Odeabank Davis, Mc Collum, Micov’un bulduğu üç sayılık atışlarla bitime 2 dakika kala aradaki farkı 15’e çıkardı. Karşılaşma 82-68 Galatasaray Odeabank’ın üstünlüğüyle sona erdi.