SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Gökhan Töre’nin eski doktorları Ertuğrul Karanlık ile verdiği poza tepki gösterdi. TRT Spor’a konuşan Orman, yıldız futbolcunun ceza alabileceğini söyledi.

Uzun süredir sakat olduğu için takımdaki yerini alamayan Gökhan Töre’nin, Ertuğrul Karanlık ile çekilmiş fotoğrafı hakkında yorum yapan Fikret Orman “Gökhan Töre’nin ameliyat sonrası verdiği fotoğraftan hoşlanmadım. Bizim kendi doktorumuz var. Cezası varsa o da kesilecek” diyerek tepkisini ortaya koydu.

gokhan-tore_4797

Töre’nin takımdan ayrılıp ayrılmayacağı ile ilgili düşüncelerini açıklayan Orman “Gökhan Töre ile ilgili yapılmış hiçbir anlaşma yok. Satılıp satılmayacağına yönetim kurulu karar verir” dedi.

“GOMEZ GİDEBİLİR”

Son yaşanan terör olayları nedeniyle endişeli olduğu söylenen Mario Gomez ve transfer çalışmaları hakkında da konuşan Fikret Orman şunları söyledi:

“Gomez gelirken de terörden korkmuştu ama terör her yerde. Kalmak isterse kalır, gitmek isterse gider. Ölüm mü yani? Demba Ba’yı sattık, daha iyisi geldi. Gomez giderse daha iyisi gelir. Ama kalmak istiyor. Ben de istiyorum.

Yıldıza ihtiyacımız var diye transfer yapmayız. Burası Katar, Çin öncesi bir lokasyon değil. Beşiktaş’ta oynamak için bir adam ölecek. Burayı kimseye araç olarak kullandırtmam. Burası amaç. Buraya baktığın zaman gözünden yaş gelmesi lazım. Olmadığı sürece yıldız olsa da onu transfer etmem.”

Yayınlanma Tarihi:11:32,