SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Anadolu Efes’ten taraftarlarına jest

Anadolu Efes, Unıcaja Malaga'yı Abdi İpekçi Spor Salonu'nda ağırlayacak. Geç saatte bitecek maç nedeniyle basketbolseverler için Marmaray'a ek sefer konuldu...

Güncellenme: 11:45, 25/03/2016
Anadolu Efes’ten taraftarlarına jest

Anadolu Efes, Unıcaja Malaga’yı Abdi İpekçi Spor Salonu’nda ağırlayacak Anadolu Efes, İspanya temsilcisi Unicaja Malaga’yı Top 16 E Grubu’ndaki 12. maçında, Abdi İpekçi Spor Salonu’nda ağırlayacak. Büyük heyecana sahne olacak karşılaşma bu akşam 21.45’te başlayacak. Anadolu Efes Spor Kulübü partnerlerinden Kahve Dünyası’nın ev sahipliğinde oynanacak karşılaşmada basketbolseverler sürpriz hediyeler ve etkinliklerle birlikte eğlenceli bir maç deneyimi yaşayacak.

Basketbolseverler için Marmaray’a ek sefer

Karşılaşmanın bitiminde taraftarların ulaşımına kolaylık sağlamaya yönelik olarak Marmaray’da 00:20’de ek sefer yapılacak. Kazlıçeşme’den Ayrılıkçeşme yönüne 00:20’de kalkacak olan ek sefere bağlantılı olarak Yenikapı-Atatürk Havalimanı M1 metro hattına, Yenikapı-Hacıosman M2 metro hattına ve Ayrılıkçeşme’de Kadıköy-Kartal M4 metro hattına ek seferler düzenlenecek.

Bilet fiyatları 9.00 TL ile 175.00 TL arasında değişiyor

Anadolu Efes Spor – Unicaja Malaga karşılaşmasının biletleri, tüm Biletix satış noktalarından ve Biletix.com üzerinden satışına sunuldu. Karşılaşmanın heyecanını Abdi İpekçi Spor Salonu’nda yaşamak isteyen basketbolseverler 9.00 TL ile 175.00 TL arasında değişen fiyatlarla maçta yer alabilecek.