SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Danimarka’yı sarsan skandal!

Danimarka'da Randers forması giyen Jonas Borring ile Christian Keller'in arası aldatma olayı yüzünden açıldı. Borring takımdan ayrılmaya karar verdi.

Güncellenme: 11:53, 24/03/2016
Danimarka’yı sarsan skandal!

Danimarka, 1. Futbol Ligi’nde yaşanan aldatma skandalı ile çalkalanıyor. Randers’da forma giyen Jonas Borring, eşinin kendisini aldattığı takım kaptanı Christian Keller’i sert sözlerle suçladı.

Keller’in kendisini aldattığını söyleyen Borring, takımdan ayrılma kararı verdi. Olayı öğrendiğinde neye uğradığını şaşırdığını belirten 31 yaşındaki futbolcu “O futbolun yazılı olmayan 1 numaralı kuralını çiğnedi ve beni sırtımdan bıçakladı. Randers her zaman kalbimin çok özel bir köşesinde olacak ve hiçbir zaman unutmayacağım. Ancak şimdi yeni bir maceraya yelken açmanın zamanı geldi” diyerek ayrılık kararını açıkladı.

Keller ise takım arkadaşının neler hissettiğini anladığını ifade ederek şunları söyledi:

“Duygusuz ve empati yoksunu bir insan değilim. Borring ve takım arkadaşlarımın neler hissettiğini anlayabiliyorum. Ancak ben kalbimi ve hislerimi takip ettim. Bu yüzden bu zor durum içerisindeyiz. Takıma çok yardımcı olabilecek bir oyuncuyu kaybettik ancak daha önce de takımdan ayrılan oyuncular oldu ve biz başarılı olmaya devam ettik. Bir oyuncu takımdan ayrıldı diye futbol oynamayı bırakacak değiliz ve bundan sonra önümüze bakacağız.”