SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Balıkesirspor’da tatil bitti

Son iki maçta aldığı galibiyetlerle şampiyonluk yarışında yeniden umutlanan Balıkesirspor'da futbolculara verilen 4 günlük izin sona erdi.

Güncellenme: 14:17, 24/03/2016
Balıkesirspor’da tatil bitti

PTT 1. Lig’de üst üste 2 galibiyet alarak zirve yarışında yeniden umutlanan Balıkesirspor’da uzun süreli sakatlıkları geçen Hüseyin ve Tadic’in Alima Yeni Malatyaspor maçına yetişecek olması yüzleri bir kat daha güldürdü. Lige verilen milli maç arasında 4 günlük izne çıkan kırmızı-beyazlılarda 4 günlük izin biterken antrenmanlar yeniden başladı. Teknik direktör Reha Erginer yönetimindeki çalışmaya izinli olan Vukovic, Kerim ile tedavileri süren Tadic ve Okan katılmadı.

Tadic ve takımla çalışan Hüseyin’in maça yetişeceklerini söyleyen Futbol Şube Sorumlusu Harun Atabay, “Milli arayı en iyi şekilde değerlendirip, avantaja çevirmek istiyoruz. Teknik Direktörümüz Reha Erginer bu süreçte takımla daha fazla çalışma olanağı bulacak. Sakat futbolcularımızdan Tadic ve Hüselin’in hızla iyileşmesi ve Yeni Malatyaspor maçına yetişecek olmaları da moralimizi yükseltti” dedi. Balıkesirspor, 3 Nisan’daki deplasman için 2 gün önceden Elazığ’da kampa girecek.

Yayınlanma Tarihi:14:16,