SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Volkan: “Hedeflere odaklandım”

Braga maçının rövanşında kırmızı kart gören Volkan Şen, “Hakemin kötü kararları dengemi bozdu. Ancak artık hedeflere odaklandım. Hem Fenerbahçe hem de Milli Takım’la birlikte büyük başarılar kazanacağım” dedi.

Güncellenme: 09:32, 23/03/2016
Volkan: “Hedeflere odaklandım”

Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Volkan Şen, hâlâ Braga maçının şokunu yaşıyor. Milli takım kampında arkadaşları ile sık sık bu karşılaşma ile ilgili konuşan tecrübeli futbolcu, “Bizim için çok kötü bir geceydi. Her şey iyi başladı. Beraberlik golünü bulduk. Artık ‘tur bizim' derken, Hırvat hakem sahneye çıktı. Bizi kupanın dışına gönderdi. Ben de kendimi maçın tansiyonuna kaptırdım ve kırmızı kart gördüm. Olmaması gereken şeyler oldu. Ancak kendimi mutlaka affettireceğim” ifadelerini kullandı.

‘Elimden geleni yapacağım'

Bu maçın etkisinden bir an önce kurtulmaları gerektiğini vurgulayan Volkan, “Önümüzde farklı hedefler var. Fenerbahçe forması ile alınacak iki kupa ve milli forma ile kazanılacak bir Avrupa Şampiyonluğu var. Önümüze bakıp, bu hedeflere tek tek yürüyeceğiz. Önce milli maçlara odaklanacağım, sonra takımıma katılıp, Osmanlı maçının ilk 11'inde forma giymek için elimden geleni yapacağım” yorumunu yaptı.

Fanatik

Yayınlanma Tarihi:09:31,