SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ünal Aysal’dan dönüş sinyali

Galatasaray'ın eski başkanı Ünal Aysal, sarı-kırmızılı kulübü bu şekilde bırakmak istemediğini ve kulübün herhangi bir alanında göreve hazır olduğunu söyledi.

Güncellenme: 08:07, 23/03/2016
Ünal Aysal’dan dönüş sinyali

Galatasaray eski başkanı Ünal Aysal, yaptığı açıklama ile sarı-kırmızılı taraftarları heyecanlandırdı.

Halid KAYACAN / ÖZEL HABER

Son yıllarda verdiği hizmetler ve kurduğu kadro ile Galatasaray’a büyük hizmetlerde bulunan Ünal Aysal, yeniden kulüpte görev almaya hazırlanıyor. Başkanlık yaptığı 3.5 senelik dönemde taraftarların hafızalarında güzel anılar bırakan eski başkan, Galatasaray'ı bu halde bırakmak istemediğini söyledi. Bir şekilde Galatasaray'da görev yapmayı çok istediğini ifade eden Ünal Aysal şöyle konuştu:

“Galatasaray’ı bu halde bırakamam, bir şekilde hizmet etmek isterim ama bunu başkan olarak yapmam şart değil, bu şerefi bir kere yaşadım. Özellikle Sportif A.Ş'de bir şekilde veya kulüpte danışmanlık görevi yapabilirim. Ama sözümü dinleyebilecek veya diyalog kurabileceğim bir ekip olursa böylece kulübe daha faydalı olabilirim.”

TARAFTAR KAMPANYA BAŞLATTI

Sarı-kırmızılı taraftarlar, Ünal Aysal'ın yeniden başkanlığa adaylığını koyması için imza kampanyası başlattı. Sosyal medyada kısa sürede çığ gibi büyüyen kampanyaya katılan sarı-kırmızılılar, başkanlık için açık kapı bırakan Aysal'ı ikna etmeye çalışıyor. Bu rakam yüz binlere ulaşınca da eski başkanın kapısı çalınacak.