SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hamzaoğlu: “Bursa’yı asıl seneye görün!”

4-1’lik galibiyetle milli araya moralli giren Bursaspor’da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu iddialı konuştu: Her geçen gün daha iyiye gidiyoruz. Gelecek yıl için de çalışıyoruz. Asıl Bursa’yı herkes seneye görecek gidiyoruz. Gelecek yıl için de çalışıyoruz. Asıl Bursa’yı herkes seneye görecek.

Güncellenme: 10:12, 23/03/2016
Hamzaoğlu: “Bursa’yı asıl seneye görün!”

Kasımpaşa galibiyetiyle moral bulan Bursaspor'un hocası Hamza Hamzaoğlu, açıklamalarda bulundu. Tecrübeli teknik adam, takım olarak her geçen gün daha iyiye gittiklerini belirtirken, şunları söyledi: Göreve geldiğimizden bu yana hem futbolcuların performansını hem de takım oyununu pozitif yönde artırmaya çalıştık. Bunda da başarılı olduk. Artık her futbolcum kendine yakışan performansının üstünde oynuyor. Kim olursa olsun takıma katkısı önemli. Bursaspor şampiyon olmuş bir takım ve şu anda çok iyi futbol oynuyoruz, maçı maç içinde erken koparıyoruz. Bu da oyun içinde daha rahat ve kontrollü olmamızı sağlıyor.

Taraftara teşekkürler

Bu zor günlerde taraftarımıza da teşekkür ediyorum. Gerçekten çok özverililer ve stadı dolduruyorlar. İstekli bir taraftar kitlemiz var ve yeni statta çok daha iyi bütünleşip desteklerini artıracaklarına güvencim tam. Hedefimiz ilk 10'un içinde ligi bitirmek. Yeni sezon için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Çok daha farklı olacağız.

Fanatik