SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gönüllerin şampiyonu

Sözcü sponsorluğunda yarışan Sunshine, Atatürk silüetli balonuyla yarışlara damga vurdu. CFM-BAYK Kış Trofesi’nde Ulu Önder Atatürk siluetli yelkeniyle yarışan gazeteniz Sözcü’nün sponsor olduğu Sunshine, bu jestiyle yarışların önüne geçti.

Güncellenme: 10:00, 23/03/2016
Gönüllerin şampiyonu

BODRUM Açıkdeniz Yelken Kulübü tarafından düzenlenen CFM – BAYK Kış Trofesi 4. Ayak Yarışları 19-20 Mart 2016 tarihlerinde gerçekleşti. SÖZCÜ sponsorluğunda IRC B 2 kategorisinde yarışan Sunshine, balon mandarı kopan ve balondan yoksun kalarak dezavantaj ile yarışmasına rağmen etabı 4. tamamlayarak büyük bir başarıya daha imza attı. Atatürk'ün işlendiği balonla yarışan Sunshine, bu jestiyle büyük bir alkış aldı.

443332212fggfgfg

SÖZCÜ’YE BÜYÜK TEŞEKKÜR

SUNSHINE Takım Kaptanı Mustafa Duman, hem Çanakkale şehitleri ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü anma hem de SÖZCÜ'nün Atatürkçü çizgisi nedeni ile teknenin ‘balon' diye isimlendirilen en büyük yelkenini özel olarak tasarladıklarını anlattı. Teknenin en büyük yelkenine Atatürk silueti işlendiğini belirten Duman, “Bu anlamlı haftaya yakıştı. Bize büyük destek veren SÖZCÜ'ye teşekkür ediyoruz” dedi.

epoqw4rtq4q5445545

5 YILDA 8 KUPA KAZANDILAR

BODRUM ve Marmaris'te düzenlenen Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü Kış Trofesi, Bodrum Cup, Famous Cup ve Marmaris Yelken yarışları'nda beş yılda sekiz kupa kazanan ekip yarışlarda hayli iddialı. Yelken sporcularından Yaysat Genel Müdürü Hakan Urhan, “Bu, bir takım sporudur. Ekip ruhunu oluşturup rüzgâr ile de dost olduktan sonra rakipler ile yarış başlar. Diğer rakipleri de gözeterek ve kollayarak, centilmenlik ekseninde yapılan bir spordur” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:09:57,