SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Galatasaray’ın en güçlüsü Ergin Ataman”

Galatasaray'ı Eurocup'ta adım adım kupaya götüren Ergin Ataman'a, Mehmet Demirkol'dan övgü gelirken; Galatasaray'a da üstü kapalı eleştiri yaptı!

Güncellenme: 17:57, 23/03/2016
“Galatasaray’ın en güçlüsü Ergin Ataman”

NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol ULEB Eurocup’ta Bayern Münih’i 72-59 yenerek yarı finale çıkan Galatasaray Odeabank’ın hocası Ergin Ataman için “Galatasaray’ın en güçlü adamı” yorumunda bulundu.

Ergin Ataman’ın kişisel olarak çok büyük bir başarıya imza attığını belirten Mehmet Demirkol şunları söyledi:

“60 sayının altına bu sezon ilk defa düşmüş Bayern Münih. Galatasaray ilk defa 60 sayının altında tuttu diyebiliriz Bayern Münih’i. Bunda takımın ve seyircinin de rolü fazla tabi hakikaten çok güzel bir akşamdı. Yalnız şunu da söylemem lazım. Herhalde Galatasaray camiasında, bütün camiada şu an en güçlü adam Ergin Ataman.

“ÜZERİNDE TARTIŞMA OLMAYAN TEK KİŞİLİK”

Galatasaray’ın bütün unsurlarıyla birlikte, sadece aktif değil pasifler de dahil üzerinde tartışma olmayan tek kişilik. Bu çok büyük başarı. Kişisel olarak çok büyük başarı. Çok başarılı olmuş efsane olmuş ama Galatasaray kulübünde görev almayan isimler de var ama kiminle karşılaştırırsan karşılaştır üzerinde tartışma olmayan tek kişi ve sezon sonunda ayrılma ihtimali var. Bu enteresan bir durum. Ben Galatasaray başkanı olsam futboldan azaltır basketbola veririm. Çünkü politik olarak Ergin Ataman’la ayrılmak bitirir adamı.”

Yayınlanma Tarihi:17:54,