SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş taraftarına kombine sürprizi

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, bu sezon taraftarların aldığı kombine biletlerin Vodafone Arena'dan geçerli olup olmayacağına açıklık getirdi.

Güncellenme: 13:59, 22/03/2016
Beşiktaş taraftarına kombine sürprizi

Yağımı 2.5 yıldır süren Vodafone Arena Stadı 10 Nisan’da Protokol, 11 Nisan’da da taraftar için kapılarını açacak. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman lansman toplantısında yaptığı konuşmada bu sezon için alınan kombinelerin Vodafone Arena’da geçerli olmayacağını ancak kart sahiplerine bilet satışında öncelik tanınacağını açıkladı.

Başkan Fikret Orman’ın bu açıklamaları kombine alan taraftarları oldukça üzerken, kombinesi olan taraftarlar sosyal medya vasıtasıyla tepki gösterdiler.

BİR ÇOK FARKLI AÇILIŞ DÜZENLENECEK

Vodafone Arena için 4 yıl boyunca çok uğraştıklarının altını çizen Orman açılış için farklı organizasyonlar düzenleyeceklerini ve esas görkemli açılışları yaz aylarında planladıklarını söyledi.

10 Nisan’da Devlet protokolüne yapılacak açılışın ardından, 11 Nisan’da Bursaspor maçı ile stat resmen açılacak. Son zamanlarda ülkemizde yaşanan terör olayları sebebiyle görkemli açılışları sezon sonuna bırakan siyah-beyazlıların ilk planı 3B olarak açıklandı.

Başkan Orman, ”3B yani Barcelona, Beşiktaş ve Bayern Münih’in katılacağı bir turnuva düşünüyoruz. Görüşmeler devam ediyor” derken Vodafone İcra Kurulu Başkanı Gökhan Öğüt ise ”40 gün 40 gece açılış düzenleyeceğiz” diyerek yaz aylarında yapılacak dev konser organizasyonlarının müjdesini verdi.