SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Messi kadın taraftarın bileğini kırdı

Barcelona'nın yıldızı Lionel Messi'nin çektiği bir şut, maçı tribünden izleyen bir kadın taraftarın bileğinin kırılmasına neden oldu.

Güncellenme: 13:04, 21/03/2016
Messi kadın taraftarın bileğini kırdı

Barcelona’nın İspanya La Liga’da Villarreal ile deplasmanda karşılaştığı ve 2-2 sona eren maçta, ilginç bir olay yaşandı. Katalan ekibinin Arjantinli yıldızı Lionel Messi’nin bir şutu, tribünde maçı izleyen bir kadın Villareal taraftarının bileğini kırdı.

CeEPq66WoAEI-Kv

Mücadelenin 18. dakikasında gol arayan Barcelona’da Messi, çektiği sert şutla Sergio Asenjo’yu avlamaya çalıştı. Ancak yıldız futbolcu kaleyi tutturamayınca top auta çıktı. Villarreal taraftarlarının bulunduğu tribüne doğru giden topu durdurmaya çalışan bir kadın taraftar, oldukça sert çekilen şut nedeniyle bileğini kırdı. Kadın taraftar, yaşadığı ilk şoku atlattıktan sonra Barcelona sağlık ekibinin müdahalesi ile karşılaşmayı izlemeye devam etti.

Barcelona Kulübü de hemen devreye girerek, Messi’nin çektiği şut sonrası bileği kırılan kadın taraftarı, hem tesisleri gezmeye hem de Nou Camp Stadı’nda oynanacak bir maçı izlemeye davet etti.

amkspor.com / DIŞ HABERLER