SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Martin Linnes gitmek istiyor

Galatasaray'da, Türkiye'deki terör olaylarından etkilenen yabancılar arasına Martin Linnes katıldı. Ocak ayında transfer edilen Norveçli futbolcununu menajerine kulüp bulması için talimat verdiği ortaya çıktı.

Güncellenme: 11:42, 21/03/2016
Martin Linnes gitmek istiyor

Galatasaray’a ocak ayında Molde takımından transfer edilen sağ bek Martin Linnes’in menajerine kulüp bulma talimatı verdiği ortaya çıktı.

Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin ardından A Spor’da dün yaşanan olayların değerlendirmesini yapan Levent Tüzemen, bazı yabancı futbolcuların Türkiye’de son dönemde yaşanan terör olaylarını abarttığını savunarak şunları söyledi:

“Bu kadar abartmanın anlamı yok. Hele Türkiye’de oynayan yabancıların abartmalarına anlam veremiyorum. Linnes abartmış, menajerine ‘Bana takım bul’ demiş. Öbür tarafta Podolski aynı şeyi söylüyor. Diğer tarafta Fenerbahçe’nin hocası Pereira Kayseri maçından sonra ‘Ailem aklıma geldi. Bu ülkede devam etmenin bir anlamı var mı’ dedi. Pardon yani ya! Bu kişilerin senin ülkene zarar veren ifadeler kullanmasını engelleyeceksin.”