SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Arsenal, Mourinho için pusuda

Manchester United ile ön sözleşme imzaladığı iddia edilen Jose Mourinho için Arsenal'ın da devreye girdiği söylentisi gündeme bomba gibi düştü.

Güncellenme: 13:26, 21/03/2016
Arsenal, Mourinho için pusuda

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester United ile ön sözleşme imzaladığı iddia edilen Jose Mourinho için Arsenal’ın da devreye girdiği söylentisi gündeme bomba gibi düştü.

Topçular, Manchester United’ın vereceği maaştan daha fazlasını önererek, Portekizli’yi Kırmızı Şeytanlar’ın elinden kapacak.

KULÜBÜN BÜYÜKLERİ İSTEMİYOR

Manchester United’ın önde gelen isimleri Jose Mourinho’yu takımda istemiyor. Özellikle Sir Alex Ferguson, Sir Bobby Charlton gibi isimler, Portekizli teknik adam yerine başka bir ismin araştırılması gerektiğini söylüyor.

WENGER ARTIK İSTENMİYOR

Arsenal’da da Arsene Wenger’in suyu ısındı. Uzun süredir Premier Lig ve Şampiyonlar Ligi’nde beklenen başarıların bir türlü gelmemesi, Fransız teknik adamın yollanmasını gündeme getirdi. Bu sezon da şampiyonluk yarışından kopan ve Devler Arenası’nda Barcelona’ya elenen Arsenal’da Wenger’in önümüzdeki sezon takımın başında olması beklenmiyor.

Sporx