SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Göztepe Teknik Direktörü Önder Özen, 2-2 biten Altınordu maçından sonra futbolcularının kazanmak için ellerinden geleni yaptığını söylerken, taraftarların tepkisine de sitemde bulundu. “Umarım seyircinin protestosu bana yöneliktir.

Çünkü futbolcularım en az taraftarlar kadar üzüldüler” diyen tecrübeli teknik adam, “Kaçan galibiyet için soyunma odasında gözyaşı döken oyuncular vardı. Hepsini kutluyorum. Gökhan Karadeniz oyundan çıkarken bir reaksiyon oldu. Gökhan gelecek vaadeden önemli bir futbolcu ve benim korumam altındadır” diye konuştu.

Maçın ilk 25 dakikasında çok etkili futbol oynadıklarını ve öne geçtiklerini vurgulayan Önder Özen, “İlk yarıda pozisyon vermeden bir gol yedik. İkinci yarıda da her şey bizim inisiyatifimizdeydi. Ancak yine duran toptan kalemizi açtık. Müsabakada güzel golleri biz attık, tuhaf golleri Altınordou attı. Futbolcularım ellerinden geleni yaptı, hepsini tebrik ediyorum. Altınordu’dan A Milli Takım’a çağrılan Çağlar’ı da ayrıca kutluyorum. Milli formayı en iyi şekilde temsil edecektir” ifadesini kullandı. Kadrodaki değişimler hakkında da konuşan Özen şunları söyledi:

“Formayı asla hak etmeyene vermem. İdmanlarda kim formayı istiyorsa kendi alır. Kadromuz 26 kişi. Mecburen 8 kişi oyuncu kalacak. Dışarıda kalan oyuncular da benim için çok değerlidir. Her hafta böyle değişimlere şahit olmacaksınız. Ancak kimseyi kadro dışı bırakmam söz konusu değil.”