SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Akhisar Belediyespor’dan Avrupa çıkarması

Gelecek sezonun planlarını şimdiden yapan Akhisar Belediyespor, milli maç için verilen arada 6 Avrupa ülkesinde futbolcu arayacak.

Güncellenme: 13:02, 20/03/2016
Akhisar Belediyespor’dan Avrupa çıkarması

Akhisar Belediyespor’da teknik heyet Spor Toto Süper Lig’e verilen milli maç arasında yurt içi ve 6 Avrupa ülkesinde futbolcu arayışına çıktı. Yeşil-siyahlılarda futbolculara 5 gün izin verilirken teknik direktör Cihat Arslan ile yardımcılarından Recep Umut, Toprak Kırtoğlu, Fevzi Layiç ve Alper Avcı, Fransa, Danimarka, İsveç, İsviçre, Almanya ve Portekiz’de, Ülgen Durak ve Cem Kavçak da yurt içinde alt lig maçlarını izleyecek. Akigo, önceden takip edilen futbolcuların son durumunu gözlemleyecek.

Akhisar Belediyespor’da 15 günlük lig arasında N’Guemo, Kamerun, Grbic, Karadağ ve Sami ise Gine milli takımına gitti. Sakatlığı süren Douglao, tedavi gördüğü Brezilya’dan 27 Mart’ta dönerek takımla çalışmalara başlayacak. Ligde son 5 haftada duraklama dönemine girdiklerini söyleyen Cihat Arslan, “Düşüşe geçmemek için 15 günlük ara iyi bir fırsat. Rehavet yapmaya gerek yok. Savaşan ve mücadele eden bir takımız. Bunu tekrar sergilersek yine çıkışa geçeriz. Futbolcular bu arada 5 gün tatil yapıp dinlenecek. Biz de ekibimle futbolcu izleyip geleceğe yatırım yapacağız” dedi.