SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Castro: “Bursa’yı yeneceğiz”

Kasımpaşa'nın yıldızı Castro, “Bursa maçı oldukça önemli bir maç ve ne kadar zor olacağının farkındayız. Güzel bir stadyumda, iyi bir takıma karşı oynayacağız. Oldukça motive durumdayız. 3 puan için elimizden gelenin en iyisini yapacağız, oraya kazanmak için gidiyoruz” dedi.

Güncellenme: 10:17, 19/03/2016
Castro: “Bursa’yı yeneceğiz”

Kasımpaşa'nın Portekizli yıldızı Andre Castro, yarın deplasmanda oynayacakları Bursa maçı öncesinde konuştu. Avrupa hedefi için her maçı kazanmak zorunda olduklarını belirten Castro, “Kalan haftalarda maç maç düşünmemiz gerekiyor. Bu şekilde düşünüp, mücadele edip lig sonunda nerede olacağımızı göreceğiz. Bursa maçı oldukça önemli bir maç ve ne kadar zor olacağının farkındayız. Güzel bir stadyumda, iyi bir takıma karşı oynayacağız. Oldukça motive durumdayız. 3 puan için elimizden gelenin en iyisini yapacağız, oraya kazanmak için gidiyoruz” dedi.

HAZIRLIKLAR DEVAM ETTİ Öte yandan Kasımpaşa Bursaspor maçının hazırlıklarına devam etti. Koşu, pas ve taktik idmanı yapan Lacivert-Beyazlılar'da antrenmana sakatlıkları bulunan Pavelka, Aydın, Eren ve Kenneth katılmadı. Eren'in alt adelesinde kanama, Kenneth'in ise kasığında kanama olduğu öğrenildi. Bu isimlerin aynı zamanda maç kadrosunda da yer almayacağı kaydedildi. Kasımpaşa takımı, dünkü antrenmanın ardından maçtan 2 gün önce Bursa'da ya gitti.

Habertürk

Yayınlanma Tarihi:10:13,