SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Messi: “Barcelona ‘MSN’den ibaret değil”

Barcelona'nın yıldızı Lionel Messi, takımın Messi-Suarez-Neymar (MSN) üçlüsünden ibaret olmadığını ve çok iyi bir takımdaşlık olduğunu söyledi.

Güncellenme: 16:18, 18/03/2016
Messi: “Barcelona ‘MSN’den ibaret değil”

Barcelona’nın süperstarı Lionel Messi, takımın 3 kişiye dayanmadığını söyledi. Kendisi ile birlikte Neymar ve Suarez’in ön plana çıktığını ama bunun bir takım oyunu olduğunu söyleyen Arjantinli süperstar, “Barça’nın üçümüzden ibaret olduğunu düşünmüyorum. Geniş bir kadromuz var ve 3 kişiden ibaret değiliz. Oyuncularımız bu üç forvete göre çok etkileyiciler” diye konuştu.

“MSN” olarak defansif ve ofansif anlamda takıma maksimum katkıyı vermeye çalıştıklarını ifade eden Arjantinli yıldız, “Burada kilit olay herkesin birbiriyle iyi ilişkilerinin olması. Her şeyi kazanmış bir oyuncu grubu var; ama henüz hiçbir şey kazanmamış gibi davranıyorlar. Bu takımı birleştiriyor. En pozitif şey bu.” ifadelerini kullandı.

Çeyrek finalde kimi rakip olarak istediği sorulan Messi, “En iyi rakip gelse de bunu kabul ederiz; şu etapta rakip seçme lüksümüz yok. Şu anda en iyi takımlar var. Kim gelise gelsin zor maç olacak.” şeklinde konuştu.

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Barcelona çeyrek final etabında Atletico Madrid ile karşı karşıya gelecek.

Sporhd.com

Yayınlanma Tarihi:16:17,