SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Çarşı’dan Fenerbahçe’ye sert cevap!

Braga'yı tebrik eden Beşiktaşlı yıldız Ricardo Quaresma'ya "Ivan Bebek" açıklamasında isim vermeden cevap veren Fenerbahçe'ye Çarşı'dan sert yanıt geldi."

Güncellenme: 20:22, 18/03/2016
Çarşı’dan Fenerbahçe’ye sert cevap!

Fenerbahçe’nin Braga elenmesinden sonra Instagram’dan paylaşım yapan Ricardo Quaresma’ya Çarşı’dan destek, sarı-lacivertli kulübe tepki geldi!

QUARESMA’NIN O PAYLAŞIMI / HABER

Çarşı grubunun Twitter’dan yaptığı açıklamada şu ifadeler yer aldı;

“Sınırsız yabancı futbolcu sayısını olumlayıp, kendisini milli takımmış gibi tanımlayarak, rakibi olduğu takımlarında oyuncularının ve taraftarlarıın da kendisini sevmesi bekleme zavallılığı tam da Fenerbahçe’ye yakışan bir aymazlık halidir. Tam da size özgü bir şımarıklık halidir.

Edepsizliğiniz yakanıza asılı bir rütbe gibidir.

Kendisini Süper Lig’in tek hakimi olarak gören bu şahsiyetsizlerin kendilerini herkese dayatma ve kabul ettirme tutumu bir acziyetin dışavurumudur.

Şunu kafnıza sokun;

Biz sizinle rakibiz. Rekabetimizin sınırları coğrafi değildir. Her yerde, her zaman rakibiz.

Yabancı bir takımın rakibi olmanız sizi, bizim rakibimiz olmaktan çıkarmaz.

Bizler, yani taraftarıyla, futbolcusuyla bir ihanet içerisinden olmakla suçlanıp, sözde yetkili kurumlara şikayet ediliyor isek bu sadece sizin o gülünç zavallılığınızı ortaya koyar. Beter olun, gün yüzü görmeyin.

İhanet kelimesini özellike bugün ağızlarına alma cüretini gösteren bu zibidilerin tarihi işgalcilerle raks etmekle doludur.”