SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sinpaş Denizli Basket hedefe kilitlendi

Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde Denizli’yi temsil eden Sinpaş Denizli Basket Spor Kulübü, sezon sonunda 1. Lig’e yükselme hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor.

Güncellenme: 11:15, 17/03/2016
Sinpaş Denizli Basket hedefe kilitlendi

Türkiye Basketbol 2. Ligi'nde üçüncü sıradaki yerini koruyan Sinpaş Denizli Basket Spor Kulübü, liderin sadece 6 puan gerisinde yer alarak bu seneki play-off'un da en iddialı adayları arasında yer alıyor.

Denizli Basket sponsorluğu hakkında değerlendirmelerde bulunan Sinpaş Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, spora verdikleri önemi vurgulayarak, “Sinpaş olarak, her zaman sporun ve sporcunun yanındayız. İmza attığımız tüm konut projelerinde de insanların sporla iç içe yaşaması için tüm becerilerimizi ve teknolojiyi başarıyla aynı potada eritiyoruz” diye konuştu.

Çelik, Denizli Basket takımının başarılarının kendilerini gururlandırdığını, Denizli'yi basketbolun en önemli merkezlerinden biri yapmak için ellerinden gelen tüm desteği vereceklerini söyledi.

“HEDEF 1. LİG”

Birinci ligi hedefleyen Sinpaş Denizli Basket Spor Kulübü Genel Menajeri Kıvanç Ayvalıoğlu da taraftarları maçlarına davet etti. Yeşil lacivertli taraftarlardan daha fazla ilgi beklediklerini söyleyen Ayvalıoğlu, oyuncuların motivasyonunun daha üst seviyeye çıkabilmesi için taraftar desteğine ihtiyaçları olduklarını dile getirdi.

Çok iyi çalıştıklarını bu sene hedeflerinin büyük olduğunu belirten Ayvalıoğlu, seneye 1. Lig'e yükselerek Denizli'de Fenerbahçe, Anadolu Efes gibi büyük takımlarla oynamak istediklerini söyledi.