SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Samsunspor’da hedef 3 puan

Samsunspor Başkan Yardımcısı Rüştü Araboğlu, "Kardemir Karabükspor ligin iyi takımlarından. Arzumuz 3 puan. 9 maçta 27 puan alırsak ilk 2 hayal değil. Ama ilk iki olmasa da bu takım play offa girecek güçtedir" dedi.

Güncellenme: 17:28, 17/03/2016
Samsunspor’da hedef 3 puan

PTT 1. Lig takımlarından Samsunspor yarın akşam saat 19.00’da deplasmanda karşılaşacağı Kardemir Karabükspor maçı için Samsun’dan karayoluyla öğle saatlerinde ayrıldı.

Samsunspor Başkan Yardımcısı Rüştü Araboğlu, deplasmandan 3 puanla dönmek istediklerini söyledi. Araboğlu, “Kardemir Karabükspor ligin iyi bir takımlarından. Bizim de durumumuz iyi. Kadromuz iyi. Kaliteli futbolcularımız var. İyi antrenman yaptık. Arzumuz 3 puan. 9 maçta 27 puan alırsak ilk 2 hayal değil. Ama ilk iki olmasa da bu takım play offa girecek güçtedir. Bizim bundan sonraki bütün maçlarımız final havasındadır. Onun için her maça aynı motivasyonla çıkmamız lazım. Alınacak bir kötü sonuç hiç bir şeyin sonu değil. Geriye dönüp baktığımız zaman bu takım başına gelen bütün olumsuzluklara rağmen şu an dimdik ayakta ve hedeflerini kazanmaya çalışıyor. Samsunspor Kulübü hedeflerini tutturmak için tüm camia olarak çalışıyor” dedi.