SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta Manisaspor’un, cumartesi günü deplasmanda oynanacak Tokatspor maçı öncesi ortaya çıkan ulaşım ve konaklama sıkıntıları teknik heyetin keyfini kaçırdı.

Tokat’a direkt uçuş olmadığı için uçakla Kayseri’ye gidip karayoluyla Sivas’a geçeceklerini ve burada konaklayacaklarını belirten teknik direktör Taner Taşkın, “Uygun otel bulamadığımız için Sivas’ta kalıp maç günü Tokat’a gideceğiz. Tüm bu sıkıntılara rağmen istediğimiz sonucu alarak döneceğimize inanıyorum” diye konuştu.

Tokat’ın bu sezon henüz sahasında yenilmediğini hatırlatan tecrübeli teknik adam, “Bu hafta da işimiz zor ama ligde kolay maç diye bir kavram yok. Sahaya çıkıp kazanmak için her şeyi yapacağız” diye konuştu.

Bu arada yönetim tarafından affedilen Barbaros antrenmanlara başladı. Tecrübeli futbolcunun galip geldikleri bir maçtan sonra aralarına dönmesini arzu ettiğini dile getiren Taner Taşkın, “Başkanımız böyle uygun görmüş. Hazır olduğunu görmezsem, kadroya almayabilirim. Barbaros’un bu takıma çok emeği geçti. Aramızda olmasını, şampiyonluk sevincini bizimle yaşamısını isterim” dedi.