SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de üç müjde birden…

Fenerbahçe'nin lig ve Avrupa’da kaderi belirleyecek Braga ve Galatasaray maçları öncesinde sarı-lacivertli takıma üç müjde birden geldi.

Güncellenme: 07:54, 16/03/2016
Fenerbahçe’de üç müjde birden…

Sezonu 3 kupa ile kapatmak isteyen Fenerbahçe’ye 3 müjde birden geldi. Kaburgasındaki kırık nedeniyle arkadaşlarından ayrı kalan Gökhan Gönül, Braga deplasmanında oynamaya hazır. Dün sabah arkadaşlarıyla birlikte çalışan tecrübeli oyuncu, ağrılarının azaldığını ve oynamak istediğini hocası Vitor Pereira'ya söyledi. Gökhan Gönül, hafta sonundaki Galatasaray derbisinde de forma giyebilecek.

2 MİLYON DOLAR PRİM

Sakatlık müjdesi dışında yönetim de başarı için kesenin ağzını açtı. Braga ve Galatasaray ile oynanacak, UEFA Avrupa Ligi ve lig şampiyonluğunda kaderi belirleyecek maçlar öncesinde yönetim iki maça 2 milyon dolar prim belirledi. Braga maçında tur geçilirse 1, hafta sonundaki Galatasaray maçının kazanılması halinde 1 olmak üzere 2 milyon dolar prim oyuncu ve teknik ekibe dağıtılacak.

ÜÇ YILDIZ NİKAH TAZELİYOR

Son doping ise takımın ‘Can damarları' Gökhan Gönül, Mehmet Topal ve Caner Erkin'e yapıldı. Sezon sonunda sözleşmeleri biten üç oyuncu ile Galatasaray maçından sonra masaya oturulacak. Başkan Aziz Yıldırım, “Bırakmayız” diyerek zaten tavrını ortaya koydu, futbolcuları motive etti. Üç oyuncu ile yapılan prensip anlaşması derbiden hemen sonra resmiyete dökülecek, imzalar atılacak.