SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu sözlerine Antalyaspor’u tebrik ederek başladı. Antalyaspor’un maçın başından sonuna kadar üstün oynayan taraf olduğunu söyleyen Hamza Hamzaoğlu, “Rakibimiz hak ettiği bir galibiyeti aldı. Biz ise istediğimiz gibi maça başlayamadık. Rakibin atakları üst üste gelince oyunu kendi sahamızda kabul ettik. İlk yarının sonlarına doğru yakaladığımız kontratakları değerlendiremedik. Rakibin üstünlüğünü kabul etmek zorunda kaldık. Maçın sonlarına doğru 2-0’dan sonra golü bulabilirdik ama bulamadık. Bundan sonra önümüzdeki maçlara en iyi şekilde hazırlanıp, bu maçtan da gereken dersleri çıkarmalıyız” diye konuştu.

Galatasaray’da görev yaparken sporcusu olan Umut Bulut’un babasının ölümü hakkında da düşüncelerini dile getiren Hamza Hamzaoğlu, şunları söyledi:

“Bir kez daha söylüyorum. Her şeyden önce hayatını kaybedenlere Allah rahmet eylesin. Gerçekten çok acı bir olay. Nedense ilk defa acıyı bu kadar derinden hissettim. Sabah da Umut’un babasını duyunca etkilendim. Ateş düştüğü yeri yakar. Bu olaylar nerede durması gerekiyorsa, ne yapılması gerekiyorsa yapılsın ve bu olaylar dursun. Allah sabır versin.”

Yayınlanma Tarihi:00:05,