SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da ayrılık iddiası!

Ankara'da gerçekleşen terör saldırıları sonrası Galatasaray'ın Alman yıldızı Lukas Podolski'nin takımdan ayrılmaya karar verdiği ileri sürüldü.

Güncellenme: 09:56, 15/03/2016
Galatasaray’da ayrılık iddiası!

Galatasaray’da Lukas Podolski’nin Ankara saldırıları sonrası takımdan ayrılmaya karar verdiği iddia edildi.

Lukas Podolski, bu sezon başında başladığı Türkiye macerasını, sezonun bitimiyle birlikte sonlandırmaya hazırlanıyor. Tüm ülkenin üzerine kara bulut gibi çöken terör saldırıları nedeniyle hayli huzursuz olan tecrübeli futbolcunun, Başkent'in göbeğinde yaşanan son patlamayla birlikte kesin kararını verdiği bildirildi. Fanatik’in haberine göre, menacerini telefonla arayarak durumunu anlatan Poldi, “Buradan ayrılmak istiyorum. Artık çok tedirginim” ifadesini kullandı. EURO 2016'da ülkesinin formasını giymesine kesin gözüyle bakılan Podolski'nin, Fransa'daki turnuvanın ardından Türkiye'ye dönmeyeceği ve transfer tekliflerini değerlendireceği iddia edildi..

ÇİN’DEN TALİPLERİ VAR

Podolski'ye özellikle Çin kulüplerinin talip olduğu, ancak EURO 2016 nedeniyle şimdilik bu yönde bir anlaşma yapılmadığı da gelen haberler arasında. Deneyimli yıldız, Çin'deki taliplerine sezon sonunda büyük ihtimalle ‘evet' diyecek. Cim Bom'da senelik 3.5 milyon Euro garanti para alan Poldi'ye, Avrupa'da bu formuyla böyle iyi bir teklif yapan kulüp çıkmayacağı konuşuluyor. Çin'den ise 7-8 milyon Euro'yu bulan yıllık teklifler gelme ihtimali yüksek.

Yayınlanma Tarihi:08:50,