SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Futbol Takımı, yöneticiler ve Florya çalışanları Ankara’daki bombalı saldırıda hayatını kaybeden Galatasaray’ın Milli Futbolcusu Umut Bulut’un babası Kemal Bulut için düzenlenecek cenaze törenine katılmak üzere, bugün THY’den kiralanan özel bir uçakla saat 11.30’da Kayseri’ye gitti. Kayseri’ye giden kafilede eski Teknik Direktör Mustafa Denizli de yer alırken sakatlığı tekrar nükseden Hamit Altıntop’un da koltuk değnekleriyle gittiği görüldü.

ANKARA'DAKI SALDIRI SONRASI HAYATINI KAYBEDEN UMUT BULUT'UN BABASI KEMAL BULUT'UN CENAZESI ICIN GALATASARAYLI FUTBOLCULAR, YONETICILER, FLORYA PERSONELI OZEL UCAKLA KAYSERI'YE GITTI. HAMIT ALTINTOP DA KOLTUK DEGNEKLERIYLE KAYSERIYE GIDENLER ARASINDA YER ALDI. FOTOGRAF:FAIK KAPTAN?ISTANBUL,(DHA)

Babasının ölüm haberine Florya’daki antreman sırasında alan ve hıçkırıklara boğulduğu belirtilen Umut Bulut, dün hemen kulüpten görevlendirilen iki kişi ile birlikte karayoluyla Ankara’ya hareket etmişti. Umut Bulut bu sabah erken saatlerde babası Kemal Bulut’un cenazesini alarak Kayseri’ye hareket etti. Kemal Bulut, bugün ikindi namazından sonra memleketi Kayseri Yeşilhisar’da düzenlenecek cenaze töreninin ardından toprağa verilecek.

ANKARA'DAKI SALDIRI SONRASI HAYATINI KAYBEDEN UMUT BULUT'UN BABASI KEMAL BULUT'UN CENAZESI ICIN GALATASARAYLI FUTBOLCULAR, YONETICILER, FLORYA PERSONELI OZEL UCAKLA KAYSERI'YE GITTI. ESKI ANTRENOR MUSTAFA DENIZLI DE GITTI. FOTOGRAF:FAIK KAPTAN?ISTANBUL,(DHA)

Bu arada olayın bir başka acı tarafı ise, Kemal Bulut’un toprağa verileceği tarih olan 15 Mart’ın, aynı zamanda Umut Bulut’un doğum gününe rastlaması oldu. Kemal Bulut’un dördüncü çocuğu olan Umut Bulut, 15 Mart 1983’te Kayseri’de dünyaya gelmişti.

Yayınlanma Tarihi:12:08,