SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig’in 19. haftasında kar yağışından ertelenen maçta yarın akşam sahasında Beşiktaş’ı ağırlayacak olan Trabzonspor’da yine kadro sıkıntısı yaşanıyor.

Ligin 2’nci yarısında sakat ve cezalı oyuncularının yokluğu nedeniyle bir çok maça eksik kadroyla çıkmak zorunda kalan, bazı maçlarda genç takımdan takviye alarak 18 kişilik esame listesini tamamlayan teknik direktör Hami Mandıralı, bu defa statü engeline de takıldı.

Beşiktaş karşısında sakat olan Onur, Mehmet Ekici, Güray ve kart cezalısı Aykut’u oynatamayacak olan Hami Mandıralı, ayrıca Akakpo ve Bosingwa’ya da kar nedeniyle ertelenen maç tarihinde transfer edilmemiş oldukları için forma veremeyecek. Özellikle son Mersin İdmanyurdu maçında Mustafa ile defansın göbeğinde çok iyi bir ikili oluşturan Akakpo’ nun Beşiktaş maçında oynayamayacak olması Hami Mandıralı’nın hesaplarını bozdu. Akakpo’nun yerine Douglas Franco görev yapacak.

 

 

Trabzonspor’un Beşiktaş maçının muhtemel kadrosu şöyle:

Esteban, Cavanda, Mustafa, Douglas, Musa, Okay, Aytaç, Erkan, Marin, Sefa, Cardozo

BİLET FİYATLARI:

Kale Arkaları: 10 TL, Maraton: 20 TL, Kapalı Kenar (A,D,E,H BLOK): 30 TL, Kapalı Orta (B,C,F,G BLOK): 40 TL, VIP: 100 TL, VIP ÖZEL: 500 TL.