SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dragan Nesiç özür diledi

Bursa Büyükşehir Belediyespor kadın voleybol takımının antrenörü Dragan Nesiç, geçen yıl şampiyonluk yaşadıkları CEV Challenge Kupası'ndan elendikleri için özür diledi.

Güncellenme: 11:17, 14/03/2016
Dragan Nesiç özür diledi

Geçen yıl şampiyon olduğu CEV Challenge Kupası’nda bu sene Romanya’nın CSM Bükreş ekibine yarı finalde elenen Bursa Büyükşehir Belediyespor kadın voleybol takımının antrenörü Dragan Nesiç, “Herkesten çok özür diliyorum” dedi.

Müsabakayı değerlendiren Dragan Nesiç, elendikleri için büyük üzüntü yaşadıklarını belirtti. Avrupa kupası mücadelelerinin sona erdiğini dile getiren Nesiç, “Tekrarı olmayacak bir maçı kaybedip elendik. Bundan sonra tamamen lige ve play off grubu maçlarına dönmemiz ve odaklanmamız gerekiyor” diye konuştu.

Çarşamba günü oynayacakları Halkbank karşılaşmasının büyük önem taşıdığını vurgulayan Nesic, şöyle devam etti:

“Artkık bu maçı unutmalıyız. Bu maçın yanı sıra play off grubunda oynayacağımız maçlar da önem kazanıyor. Bursa için Avrupa kupasında oynayabilmek önemli. Biz de yeni sezonda Avrupa’da olmak istiyoruz. Çok iyi çalışıyor, maça çok iyi başlıyoruz. Ancak oyun içerisinde bir anda mentalitemiz bozuluyor. Bu sezon gerçekten çok iyi başlayıp sonunu getiremediğimiz maçlar oynadık. Bu küçük problemlerle maçlar kaybettik. Bizim bile saha kenarından çözemediğimiz bir durum. Bunun nedenlerini bulmak için çalışacağız.”