SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

A Milli Futbol Takımı’nın, 24 Mart'ta Antalya'da İsveç'le ve 29 Mart'ta deplasmanda Avusturya ile oynayacağı özel maçların programı açıklandı.

Milli Takım, 21 Mart Pazartesi günü saat 11.00'de İstanbul’da toplanacak ve ilk çalışmasını aynı gün 12.00'de Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu'nda basına kapalı olarak yapacak. A Milli Takım kafilesi, aynı gün akşamı saat 22.30'da Atatürk Havalimanı'ndan Antalya'ya hareket edecek ve İsveç maçının hazırlıklarını burada sürdürecek.

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, İsveç maçı öncesinde takımın konaklayacağı otelde 23 Mart Çarşamba günü saat 18.30'da bir basın toplantısı düzenleyecek. Saat 19.00'de aynı tesiste yapılacak çalışma ile A Milli Takım, İsveç maçının hazırlıklarını tamamlayacak.

Antalya Stadyumu'nun ev sahipliği yapacağı Türkiye-İsveç özel maçı, 24 Mart Perşembe günü saat 20.45'te başlayacak.

AVUSTURYA MAÇININ HAZIRLIKLARI DA ANTALYA’DA YAPILACAK

A Milli Futbol Takımı, Avusturya ile oynayacağı özel karşılaşmanın hazırlıklarına ise İsveç maçından sonra Antalya'da devam edecek.

Ay yıldızlılar, çalışmalarını tamamladıktan sonra 27 Mart'ta Viyana'ya geçecek. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, A Milli Takım'ın 28 Mart'ta Ernst-Happel Stadyumu'nda yapacağı son çalışması öncesinde TSİ 19.30 basın mensuplarının sorularını cevaplayacak.

Avusturya-Türkiye müsabakası 29 Mart Salı günü TSİ 21.30 Ernst-Happel Stadyumu'nda oynanacak. Milli Takım kafilesi, maçın hemen ardından yurda dönecek.

Yayınlanma Tarihi:17:19,