SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Orhan Atik: “Bu hafta Fenerbahçe haftası”

Galatasaray'ın geçici teknik direktörü Orhan Atik, Gençlerbirliği karşısında etkili bir oyun ortaya koyamadıklarını söyledi. Atik Fenerbahçe maçına yoğunlaşacaklarını belirterek bu haftanın "Fenerbahçe haftası" olduğunun altını çizdi.

Güncellenme: 18:37, 13/03/2016
Orhan Atik: “Bu hafta Fenerbahçe haftası”

Galatasaray Teknik Direktörü Orhan Atik, istedikleri oyunu maça yansıtamadıklarını söyledi. Önümüzdeki hafta sonu oynanacak olan Fenerbahçe derbisine hazırlanacaklarını söyleyen Atik, önlerine bakacaklarını ifade etti.

Atik, “Topun bizim ayağımızda olduğu bir kısımda etkimiz çok azdı. İkinici yarıda bu konuda aktif olmamıza rağmen istediğimiz organizasyonları yaratmakta başarılı olamadık. İzleyenleri etkileyen bir futbol olduğunu zannetmiyorum.” diye konuştu

Gelecek Fenerbahçe derbisini yorumlayan genç çalıştırıcı, “Bu tip maçlar senenin 2 defasında  herkes bekler. Bunların havası ve atmosferi başkadır. Ülkemizde keyif veren bir an yaşanır. Bu haftayı Fenrebahçe haftası olarak doğru değerlendirmek istiyoruz. Bu maça da en iyi şekilde hazırlanmaya çalışacağız.