SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gaziantepspor Teknik Direktörü Mutlu Topçu, kritik olarak gördükleri Torku Konyaspor karşılaşmasını kaybettikleri için üzgün olduklarını söyledi.

Kendi sahalarında konuk ettikleri Torku Konyaspor’dan alacakları puanların Gaziantepspor’un hedeflerini olumlu anlamda değiştireceğini ancak bunun gerçekleşmediğini ifade eden Mutlu Topçu şunları söyledi:

“Bizim için çok kritik mücadeleydi. Alınacak puanlar hedeflerimizi olumlu olarak değiştirecekti. Maalesef maça duran toptan yediğimiz golle mağlup olarak başladık. Rakibimiz Torku Konyaspor iyi mücadele eden istekli ve arzulu takım. Onların da hedefleri var. İlk 45 dakika üretken değildik. İkinci yarı değişikliklerle başladık ve ofansif anlamda çabuk oynamayı düşündük. Maç sonuna kadar üretmeye çalıştık ama kolay olmadı. Birkaç pozisyonumuz var gol olmadı. Son dakikaya kadar golü arayan taraf olduğumuz gibi gol yememek için de uğraştık. Torku Konyaspor’u tebrik ediyorum. Hakemler aleyhine pek konuşmam ama bugün hakemin hakemlik yaptığı kanaatinde değilim. İkili mücadelelerde hep aleyhimize düdük çaldı. Biz hakemin daha adil olacağını düşünüyorduk. Hakemler lehimize çalmasın ama adil olsun isterim.”