SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kartal Töre’siz çalıştı

ekip öğleden sonra Trabzon üzerinden Rize'ye gidecek. Beşiktaş, Karadeniz Turu'nun ilk maçında yarın oynayacağı Çaykur Rizespor maçının İstanbul ayağındaki hazırlıklarını tamamladı. BJK Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde bu sabah yapılan antrenman yaklaşık 1.5 saat sürdü.

Güncellenme: 13:54, 11/03/2016
Kartal Töre’siz çalıştı

Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu'nun 25. haftasında Çaykur Rizespor ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını tamamladı. Siyah beyazlı

Teknik Direktör Şenol Güneş yönetiminde yapılan antrenmana tedavisine devam edilen Gökhan Töre katılmadı. Güneş, yapılan antrenmanda kondisyon ve taktik çalışması yaptırdı.

Antrenman takım halinde yapılan ısınma koşuları, istasyon ve stretching çalışması ile başladı. Tek pas çalışması, 5’e 2 çalışması ve dar alanda kontrol pas çalışmasıyla devam antrenman, taktik programının yer aldığı çalışmalar, tam sahada çift kale maç ve şut çalışması ile sona erdi.

Beşiktaş, öğleden sonra Sabiha Gökçen’den kalkacak özel uçakla önce Trabzon’a oradan da karayolu ile Rize’ye giderek kampa girecek.