SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yücel İldiz galibiyet istiyor

Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Yücel İldiz, hafta sonu deplasmanda Karşıyaka ile oynayacakları maçı kazanmak için her şeyi yapacaklarını söyledi.

Güncellenme: 12:08, 10/03/2016
Yücel İldiz galibiyet istiyor

PTT 1. Lig ekiplerinden Kardemir Karabükspor, Karşıyaka hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürdü. Teknik direktör Yücel İldiz, ligde final haftalarına girildiğini, oynadıkları iyi futbolu skora da yansıtmak istediklerini söyledi. Her takımın her takımı yenebildiği ligde tüm rakiplerine saygı duyduklarını ifade eden İldiz, şöyle dedi:

“Herkesin bir hedefi var. Bizim de hedeflerimiz var. Bu hedefler doğrultusunda oynadığımız tüm maçları kazanmak için çıkıyoruz. Bunun için de elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Tabii bu bazen oluyor bazen de olmuyor. Karşıyaka kötü bir takım değil. Bunun bilinci içerisindeyiz. Hedeflerimiz doğrultusunda futbol adına gereken mücadeleyi vererek kazanmak istiyoruz. Kazanmak adına her şeyi yapacağız. Ayaklarımızın yere sağlam bastığını biliyoruz. Ne yaptığımızı biliyoruz. Camiamız bize güveniyor. Bunu da hissediyoruz. Tabii ki bu sorumluluk veriyor. Bizden çok şey bekleniyor. Bu beklentilere kesinlikle cevap vermek zorundayız. Bunun için de mücadele edeceğiz. Desteği arkamızda hissettiğimiz sürece sezon sonu hedeflerimizi yakalayacağımızı düşünüyorum.”

Süper Lige çıkmak istediklerini belirten İldiz, “Bu çok büyük bir sorumluluk. Bunun için bizi buraya getirdiler. Biz de bu sorumluluğun altından kalkmak zorundayız. Taraftarlarımız desteklerini sonuna kadar esirgemesinler. Çünkü mutlu sona ulaşacağımıza inanıyorum” dedi.

Yayınlanma Tarihi:12:07,