SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bruno Alves, Braga maçı sonrası açıklamalarda bulundu. Maçın çok zor geçtiğini ifade eden Portekizli oyuncu, turun iki tarafa da açık olduğunu ve kazanma devam etmeleri gerektiğini ifade etti.

Karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşa konuşan Bruno Alves, “Gerçekten zor oldu. Tur henüz bitmedi. İki tarafa da açık durumda. Kazanmaya devam etmeliyiz. Bu performansımızı devam ettirirsek, gelecek bizim için güzel olacak” dedi.

Beşiktaş ve Akhisar Belediyespor maçlarından sonra Braga'dan da gol yememeleriyle ilgili değerlendirme yapan Alves, “Bu, çok güzel bir durum oluşturuyor. Savunma anlamında bizi mutlu ediyor. Biz takım halinde savunma yapıyoruz. Bu şekilde devam ettirmek çok önemli. Biz bu şekilde devam ettiğimiz sürece kazanan Fenerbahçe olacak” diye konuştu.

Rövanş maçının zor olacağını ifade eden Alves, “Bu turnuvada her maç çok zor. Her zamanki gibi hazır olmalıyız. Oraya kazanma düşüncesiyle gideceğiz ve kazanacağımızı da düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Son olarak Simon Kjaer'in harika bir oyuncu olduğunu ve iyi anlaştıklarını belirten Alves, “Kalitesini ispatlamış bir oyuncu ve çok iyi anlaşıyoruz. Bu takımda Michal Kadlec gibi, Abdoulaye Ba gibi tecrübesini ispatlamış oyuncular var. Onların da düşüncesi takıma yardımcı olmak. Biz Fenerbahçe'nin hedeflere ulaşması için çabalıyoruz” dedi.

Yayınlanma Tarihi:23:12,