SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto 3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden TKİ Tavşanlı Linyitspor'un Teknik Direktörü Fethi Çokkeser ligin bitimine 9 hafta kala görevi bıraktı. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor'dan, ligin ikinci yarısında Tavşanlı Linyitspor'a gelen Çokkeser, görevde kaldığı 10 haftada 2 galibiyet, 1 beraberlik 6 mağlubiyet aldı. Beylerbeyispor ile oynanan maç ise karşılaşmada çıkan olaylar sebebiyle tatil edilmişti.

Linyitspor Teknik Direktörü Fethi Çokkeser yaptığı yazılı açıklamada, “Görevde kaldığımız süre içinde zor şartlar altında ligde kalmak adına verdiğimiz mücadelede gerek futbol gerek hakem yönetiminin şansı yanımızda olmadı. Gerekli mücadeleleri vermiş olsak da, umduğumuz gibi gelişmeler olmadı.” diyerek, şu ifadelere yer verdi:

“Yönetim kurulumuzla karşılıklı olarak oturup konuştuk ve daha fazla verimli olamayacağımızı hissettiğimizden ötürü görevimizi sonlandıracağımızı üzülerek de olsa bildirdik. Bizlere gösterdikleri yoğun ilgi ve alakadan ötürü yönetim kurulumuza, kulübümüzde çalışan tüm personelimize, Tavşanlı yerel basınına ve cefakar Tavşanlı Linyitspor taraftarına teşekkür ederim. İnşallah yerimize gelecek olan arkadaşlarımızın futbol ve hakem şansı yanlarında olur ve Tavşanlı Linyitspor’u o eski şaşaalı günlerine geri döndürürler, yeni gelecek olan teknik heyete başarılar dilerim.”