SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaraylıları sevindiren haber Fernando Muslera’dan geldi. Geçen hafta oynanan Medipol Başakşehir maçı öncesinde belinde ağrı hissettiği için yerini Cenk Gönen'e bırakarak tribüne çıkmak zorunda kalan Uruguaylı kalecinin durumunun iyi olduğu öğrenildi. Roma'ya gitmeden önce sağlık heyetiyle bir araya gelen Muslera’nın durumunun iyi olduğu öğrenildi.

İTALYA'DA DOKTORA GİTTİ

Eşinin doğum günü için gittiği İtalya'da da doktorlara görünen başarılı file bekçisinin Gençlerbirliği maçında oynamasında hiçbir engel olmadığı ortaya çıktı. Ancak sarı kart sınırında bulunan Muslera’nın, Gençlerbirliği önünde kart görmesi halinde 20 Mart'taki Fenerbahçe derbisinde forma giyemeyecek olması teknik heyeti düşündürüyor. Yine de Uruguaylıya Gençlerbirliği önünde forma verilecek.

RIEKERING’İN İLK MAÇI

Mustafa Denizli'nin görevden ayrılmasıyla geçici olarak işbaşı yapan Orhan Atik, Gençlerbirliği maçında takımın başında yer almayacak. Pro lisansı olmayan Atik'in yerine altyapıda görev yapan Jan Olde Riekerink bugünkü idmanda da takımın başında olacak.

Yayınlanma Tarihi:08:38,