SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de idman yasağı

Manisa’da son derece kötü bir zeminde oynanması ve futbolcuların adalelerinde zorlanma olması nedeniyle Vitor Pereira, 2 gündür oyuncularına sadece yenileme çalışması yaptırabiliyor.

Güncellenme: 11:55, 09/03/2016
Fenerbahçe’de idman yasağı

Sakatlıklardan bu sezon oldukça canı yanan Fenerbahçe'de teknik direktör Vitor Pereira, ince eleyip sık dokuyor… Akhisar Belediyespor maçında ilk 11'de başlayan futbolcular pazartesi gününün ardından dün de idman yapamazken sadece rejenerasyon antrenmanı gerçekleştirdi. Bunun nedeni de özellikle Manisa 19 Mayıs Stadı zemininin çok sert olması…

Habertürk’te yer alan habere göre, yoğun maç temposu nedeniyle takımda sakatlık yaşanmaması adına Pereira ve ekibi futbolculara 2 gündür rejenerasyon antrenmanı yaptırmayı uygun gördü.

GÖKHAN ZOR GÖRÜNÜYOR Bu arada Fenerbahçe'nin kaptanlarından Gökhan Gönül'ün UEFA Avrupa Ligi son 16 turu ilk maçında yarın Braga karşısında forma giymesi beklenmiyor.

Kaburgasında kırık olan tecrübeli oyuncunun, Şener'in Akhisar maçında harika bir performans göstermesi nedeniyle de riske edilmesi beklenmezken, tam olarak iyileşmesinin ardından sahalara dönmesi hedefleniyor.