SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta Gökhan Töre krizi!

Beşiktaş, özel hayatına dikkat etmediği için büyük bir düşüş yaşayan Gökhan Töre’ye “düzelir” diye gizlice ekstra ödeme bile yaptı. Ancak ödeme işe yaramadı, üstelik bu ayrıcalık takımdaki dengeleri de bozabilir!

Güncellenme: 08:55, 09/03/2016
Beşiktaş’ta Gökhan Töre krizi!

Spor Toto Süper Lig’in ilk yarısında inişli çıkışlı performans sergileyen Gökhan Töre, ikinci yarıda neredeyse ortadan kayboldu. Hayal kırıklığı yaratmaya devam eden Töre için alarma geçen Beşiktaş yönetimi ve teknik heyeti, genç yıldızı kazanmak için elinden geleni yapsa da sonuç alamıyor. Son olarak Gökhan Töre’nin sezon sonuna kadar olan alacaklarının bir bölümü peşin ödeyen yönetim yine de genç futbolcudan beklenilen patlamayı elde edemedi.

SAKATLIĞI SÜRÜYOR

Gece yaşantısı ve özel hayatındaki düzensizlik nedeniyle de yöneticilerin uyarılarda bulunduğu Gökhan Töre, ligde son 5 maçın sadece ikisinde toplam 112 dakika süre alabildi. 24 yaşındaki futbolcu forma giydiği 18 lig maçında ise 4 gol ve 5 asistle oynadı. Öte yandan Eskişehir maçı kadrosunda yer almayan milli futbolcunun, sağ ayak bileğinde ödem ve travma spazmı oluştuğu ve tedavisinin sürdüğü açıklandı.