SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Selçuk İnan daha ne yapsın!

Geçen yılki primini almayan, sözleşmesinde indirime gitmeye sıcak bakan, yaşanan 3 şampiyonlukta da kilit rol oynayan, A Milli Takım’ı Euro 2016’ya taşıyan Selçuk İnan, Prandelli döneminde olduğu gibi Başakşehir maçında da haksız şekilde ıslıklandı.

Güncellenme: 09:31, 08/03/2016
Selçuk İnan daha ne yapsın!

Halid KAYACAN / ÖZEL HABER

Galatasaray’ın kaderini değiştiren adamlardan birisidir Selçuk İnan… 2010-11 sezon sonunda Fenerbahçe'nin tüm ısrarlarına karşın gönül verdiği Galatasaray'ı tercih eden Selçuk, o gün lig tarihini değiştireceğinden habersizdi belki de… Geldiği ilk günden itibaren 45 gol – 53 asistlik bir performans çizen tecrübeli futbolcu, her dönem sorumluluk almaktan kaçmadı, ancak eleştirilerin de hedefi oldu.

ÇİN'İ DÜŞÜNMEDEN GERİ ÇEVİRDİ

Henüz geçen sezonki primlerini almayan Selçuk, yaşanan maddi sıkıntıda sözleşmesinde indirime bile gitmeyi kabul etti. Üstelik son 4 yıldaki 3 şampiyonluktaki payı tartışma götürmez bir gerçek. A Milli Takım'ı attığı frikik golü ile 2016'ya taşıyan yıldız isim, Çin'den gelen teklifleri de dinlemeden geri çevirdi. Tüm bu fedakarlıklara karşın kaptan, Prandelli döneminde olduğu gibi Medipol Başakşehir maçında yine ıslıklandı!

SORUMLULUKTAN KAÇMIYOR

Medipol Başakşehir önünde ıslıklanmasına karşın penaltı atışında topun başına geçmekten çekinmeyen Selçuk, ‘net' bir vuruşla takımına bir puanı getirmişti. Hiçbir zaman eleştirilere kulak asmayan milli yıldız, âşığı olduğu sarı-kırmızılı formaya layık olabilmek için ve başarıya taşıyabilmek için ne gerekiyorsa yapıyor.

Yayınlanma Tarihi:07:42,