SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dünyanın en iyi iki oyuncusu olarak gösterilen Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo’dan hangisinin daha üstün olduğu tüm çevreler tarafından tartışılıyor. Spor dünyası dışında magazin, sanat ve iş dünyasının ünlüleri bile bu konu hakkında yorumda bulunuyor. Ancak Hindistan’da yaşanan bir olay, oldukça masum olan bir tartışmanın ne boyutlara ulaşabileceğini gözler önüne seriyor.

Hindistan’ın Mumbai’de meydana gelen olayda iki arkadaşın Messi – Ronaldo kıyaslaması ölümle sona erdi. 34. yaş gününü kutlayan Obinna isimli bir şahıs, arkadaşı Nwabu’nun “Messi Ronaldo’dan daha iyi” şeklindeki sözlerine çok sinirlendi. Koyu bir Ronaldo hayranı olan Obinna, doğum gününü kutlamaya gelen arkadaşının üzerine şişe fırlattı. Kafasına doğru gelen şişeden son anda kurtulan Nwabu, oldukça sinirlendi.

Bu durum karşısında sakinliğini kaybeden Nwabu, parçalanan şişenin parçası ile arkadaşına saldırdı. Boğazına aldığı darbe sonrası kanlar içinde kalan Ronaldo fanı Obinna’yı odanın ortasında ölüme terk eden Messi hayranı Nwabu, olay yerinden kaçtı.

Ancak polis kısa sürede Nwabu’yu yakaladı ve gözaltına aldı.

amkspor.com / DIŞ HABERLER

Yayınlanma Tarihi:11:20,