SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hükümete isyan Pereira’ya tepki!

Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Cihat Arslan, Fenerbahçe maçı öncesi ve sonrasında zeminden şikayet eden Vitor Pereira'ya tepki gösterirken hükümetten yeni stat istedi.

Güncellenme: 15:38, 07/03/2016
Hükümete isyan Pereira’ya tepki!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira’nın maçtan önce ve maçtan sonra sürekli olarak Manisa 19 Mayıs Stadı’nın bozuk zeminini gündeme getirmesine tepki gösteren Akhisar Belediyespor teknik direktörü Cihat Arslan, “Aslında en büyük mağdur biziz ama başkaları mağdur gibi konuşuyor” dedi.

Portekizli meslekdaşına göndermede bulunan Cihat Arslan, rakiplerinin sadece 1 defa Manisa’ya geldiğini, ancak kendilerinin tüm iç saha maçlarını 19 Mayıs Stadı’nda oynadığını hatırlatırken şunları söyledi:

“Kendi stadımız olmadığı için Manisa bize kucak açıyor. Burada yaşam mücadelesi veriyoruz. Devletimize sesleniyorum; Konya’ya her yere stat yapılıyor, biz de stat istiyoruz. Beşiktaş ile bize hep deplasman.”

Fenerbahçe yenilgisini de değerlendiren Cihat Aslan, “İlk yarıda iyi oynadık ama Şener’in golünden sonra 2’nci gol de gelince söyleyecek bir şey kalmadı. Onların vurduğu gol oldu, bizim vurduklarımız olmadı” ifadesini kullandı.