SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dursun Özbek seçime direniyor

Tarihinin en kötü sezonlarından birini yaşayan Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek, muhalefetin yoğun baskısına rağmen seçim kararı almayı düşünmüyor.

Güncellenme: 16:04, 07/03/2016
Dursun Özbek seçime direniyor

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek yönetimine karşı muhalefet her geçen gün yoğunluk kazansa da sarı-kırmızılı kulübün başkanı, sadece futbol takımının bu sezonki başarısızlığı yüzünden görevi bırakmayacağını yönetici arkadaşlarına verdiği mesajda “Göreve yeni gelmiş gibi şevk ve aşkla çalışmaya devam edeceklerini” söylediği öğrenildi.

Sarı-kırmızılı ekibin bu hafta Türk Telekom Arena’da Başakşehir’i ağırladığı maçta taraftarların da 90 dakikanın büyük bir bölümünde yönetimi istifaya davet etmeleri de Dursun Özbek’in inancını kaybettirmiş değil. Başkan Özbek’in bu hafta yapılacak Divan toplantısında da muhtemel eleştiriler karşısında hazırlandığı ve önümüzdeki dönem projelerini anlatmak için hazırlandığı bildirildi.

RİVA VE SALON PROJELERİ

Dursun Özbek’in seçim baskısına karşı dimdik karşı koyacağı ve Riva, Salon ve Florya projeleri ile çok büyük projelerle kulüp üyelerinin desteğini istemek için kolları sıvadığı öğrenildi.

Futbol takımının kötü gidişatını durdurmak için çareler arayan başkan Dursun Özbek, teknik direktör arayışında da yanlış karar vermemek için acele etmeyecek. Bu nedenle kısa vadede Orhan Atik dışında bir teknik direktörü de göreve getirmeme kararı veren sarı-kırmızılı kulübün başkanı göreve getirecekleri teknik direktörün gelecek sezon da takımı çalıştıracağını yakın çevresine söyledi.