SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, Vodafone Arena’nın açlışış tarihini yarın basın toplantısında açıklayacaklarını söyledi. Sahasız bir şekilde şampiyonluğa yürümenin zor olduğunu ifade eden Albayrak, takımın formunu övdü.

İşte Albayrak’ın sözleri:

“İki tane lig ve kupada beklemediğimiz şanssız mağlubiyelerden sonra iyi hazırlandık. Güzel futbolu ve bol gollü bir karşılaşma oldu. Lig daha bitmedi. Mağlubiyetler herkesin canını sıktı, özellik geçmiş dönemlerde herkesin aklında Beşiktaş düşüşe geçiyor, kırılıyor gibi bir algı söz konusuydu; öyle bir şey söz konusu değil. Bu sene başka sene. Kırılgan olmak gibi bir şansımız yok. Böyle kritik dönemden geçerken oradan geri dönmek kolay olmuyor. Mutluyuz.”

“AÇIKLAYACAĞIZ”

“Biz kendimize bakıyoruz başka kulüplerin işleriyle ilgili yorum yapmıyoruz. 2.5 seneden beridir sahasız mücadele veriyoruz. Şampiyonluğa gidiyoruz, 1 maç eksiğimiz var ama 5 bin kişiyle oynuyoruz. Bu da bizim sahamızın ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Bu yüzden sahamıza dönmek istiyoruz. Yarı belirleyeceğiz günü inşalllah basın toıplantısı ile tarihi açıklayacağız. Bu çocuklar alnından öpülecek çocuklar. Hiç şikeyet etmeden oynuyorlar. Bu şekilde lig lideri olabilmek, şampiyon olmak çok önemli.”