SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erkekler Voleybol 1. Ligi’nde evinde Galatasaray HDI Sigorta’yı 3-0 yenerek 36 puanla 3’üncü sıraya yerleşen Arkasspor, adını 4’lü final etabına yazdırmak istiyor.

Normal sezonun son 3 maçında sırasıyla deplasmanda Fenerbahçe, Milli Piyango ve deplasmanda İstanbul BŞB ile karşılaşacaklarını belirten Basın Sözcüsü Uğur Özden, “Üç önemli müsabakaya çıkacağız. Bu periyotta alacağımız 3 puan bile büyük ihtimalle ilk 4’te yer almamızı sağlayacak. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik, ilk 4’ün dışında kalmak istemiyoruz” dedi.

Final etabında ilt turnuvanın 6-8 Nisan tarihlerinde Ordu’da, ikinci turnuvanın ise 22-24 Nisan’da ise Samsun’da oynanacağını hatırlatan Uğur Özden, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Ekibimizin 4’lü finallerde yer alıp başarılı olacağına yürekten inanıyoruz. Arkasspor olarak geçen sezon İzmir’e yaşattığımız şampiyonluğu tekrarlamak istiyoruz. Takımımız normal sezonda sergilediği performansın çok daha iyisini 4’lü finallerde gösterecektir. Buna voleybolcularımızla birlikte yönetim ve teknik heyet de inanıyor. Yeni bir şampiyonluk için hazırız.”