SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Denizlispor ağır yaralı

Üst üste aldığı galibiyetlerle ligde kalma umutlarını arttıran Denizlispor, düşme hattındaki rakiplerinden Şanlıurfaspor'dan ağır bir darbe yedi.

Güncellenme: 14:13, 06/03/2016
Denizlispor ağır yaralı

PTT 1. Ligi’nde Göztepe ve Giresunspor galibiyetleriyle kurtulma umutları artan Denizlispor, düşme hattındaki en önemli rakiplerinden Şanlıurfaspor’a sahasında 2-0 yenilerek kümede kalma mücadelesinde ağır yara aldı.

İki galibiyetin ardından gelen kritik Şanlıurfaspor yenilgisinin morallerini bozduğunu belirten Denizlispor teknik sorumlusu Koray Palaz, yaptıkları hatalardan ders çıkaracaklarını ifade etti. Geldiği günden itibaren her fırsatta işlerinin kolay olmadığını söylediğini hatırlatan Koray Palaz, şunları söyledi:

“Tüm hesaplarımızı galibiyet üzerine kurmuşken, karşılaşmanın henüz başında gelen gelen gol, planlarımızı alt üst etti. Toparlanmaya çalışırken 2’nci golü yedik. Ancak ben bu oyuncu grubuna inanıyorum. Neler yapabileceklerini bize gösterdiler. Biraz destek ve moralle toparlanırız.”

TUGAY KERİMOĞLU: “TARAFTAR TAKIMINA SAHİP ÇIKMALI”

Bu arada karşılaşmadan sonra Manisaspor tribünlerinin tepkisine en iyi cevap, konuk takımın teknik direktörü Tugay Kerimoğlu’ndan geldi. Denizlispor taraftarlarına takımlarına sahip çıkma çağrısında bulunan Tugay Kerimoğlu, “Zor günleri atlatmak için kenetlenmek lazım. Böylesi kritik bir dönemde bazı şeylere tepki vermek değil, tam tersine sabır gösterip, sahip çıkmak gerekir, diye düşünüyorum” dedi.