SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Deniz Yılmaz: “Önemli olan Avrupa”

Spor Toto Süper Lig'de bu hafta Bursaspor-Çaykur Rizespor karşılaşmasında uygulayacak olan, "Turkcell Haftanın Maçı" projesi etkinliğine Bursasporlu Deniz Yılmaz ve Aziz Eraltay da katıldı.

Güncellenme: 15:58, 04/03/2016
Deniz Yılmaz: “Önemli olan Avrupa”

Kent Meydanı AVM önünde düzenlenen etkinliği takip eden futbolseverlere ücretsiz Passolig kartı verilirken telefonlarında bazı uygulamalar bulunanlara çekilişle Bursaspor forması ile çeşitli hediyeler verildi.

Deniz Yılmaz ve Aziz Eraltay, bu arada Bursaspor kartpostallarını taraftarlar için imzaladı. Etkinliği takip eden bazı taraftarlar, Deniz ve Aziz ile cep telefonlarıyla fotoğraf çektirdi.

Bursasaspor’la olan sözleşmesini 3 yıl uzatan Aziz Eraltay, yaptığı açıklamada çok mutlu olduğunu söyledi. Uzun yıllar Bursaspor formasını giymek istediğini belirten Aziz Eraltay, “Çok mutluyum. Bursaspor büyük bir kulüp. Taraftarlar da çok iyi” dedi. Aziz Eraltay, yarın Çaykur Rizespor ile yapacakları maç konusunda da şöyle konuştu:

“Çaykur Rizespor çok iyi bir takım. Biz kendimize bakacağız. Geçen hafta Eskişehirspor deplasmanında 3 puan aldık. İnşallah taraftarlarımızın önünde iyi bir maç oynarız ve galip gelen taraf oluruz.”

Deniz Yılmaz da sezon sonunda Avrupa kupalarına katılmak istediklerini vurgularken şunları söyledi:

“İnşallah 3 puan alırız. Eskişehirspor deplasmanında iyi bir performans gösterdik. Bizim için önemli olan alt taraftarlarda oynamayıp, Avrupa’ya gitmek. Yarın da seyircinin önünde güzel bir futbol oynamak istiyoruz.”