SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Samsunspor’da hedef galibiyet

Samsunspor’da hedef galibiyet

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı öncesi önemli açıklamalarda bulundu.

PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor’un Sportif Direktörü Coşkun Zeren, “Gaziantep Büyükşehir Belediyespor deplasmanından galibiyetle döneceğimizi düşünüyorum” dedi.

Samsunspor hafta sonu deplasman karşılaşacağı Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı hazırlıklarına ara vermeden Nuri Asan Tesislerinde devam ediyor. Gaziantep’ten Samsunspor’un galibiyetle döneceğine inandığını söyleyen Sportif Direktörü Coşkun Zeren, “Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçına iyi hazırlanıyoruz. Galibiyet serimizin devamı için arkadaşlarımız çalışmalarını sürdürüyor. Takımımız ve kulübümüz zorlukların üstesinden her defasında gelmiştir. Yine gelecektir. Gaziantep’ten başımız dik döneceğimizi düşünüyorum. Kaybetme lüksümüz yok. Artık hedeflerimiz için, kazanmak için gereken mücadeleyi göstereceğiz. Herkes performansının üzerine çıkacak. Ben futbolcularımıza bu konuda güveniyorum” dedi.

Ayrıca Samsun Valisi İbrahim Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve ilçe belediye başkanları da kulübe gelerek antrenmanı izledi. Antrenman sonrasında ise futbolcularla görüşerek tatlı ikramında bulundu. Vali Şahin daha sonra Samsunspor Kulübü’nün 50’inci Yıl Eşya piyangosunda büyük ikramiye olan otomobili kazanan Ömer Bakır’a anahtarını teslim etti.